familie-van-de-meerakker

Ons team

Onze mensen gaan samen, als één sterk team voor een beter buitengebied waarin we ook uw dromen werkelijk maken.

 



Roy van Boekel

06 1096 0543 / rvboekel@praedium.eu
} Lees verder


Geert van der Veer

06 1096 0531 / gvdveer@praedium.eu
} Lees verder


Gabi Stoffelen

06 2007 0879 / gstoffelen@praedium.eu
} Lees verder


John Jansen

Landschapsarchitect bnt

06 5122 6115 / jjansen@praedium.eu
} Lees verder


Judith van der Bruggen-van Doren

Projectmanager

06 2007 0752 / jvdbruggen@praedium.eu
} Lees verder


René Poll

Ontwikkelaar

06 1355 6427 / rpoll@praedium.eu
} Lees verder


Arjan Gundlach

Marketingmanager

06-42680705 / agundlach@praedium.eu
} Lees verder


Antoinet van Helvoirt-Looman

06-22913722 / avhelvoirt@praedium.eu
} Lees verder


Job Wittens

MVO Strateeg

06-44660416 / jwittens@praedium.eu
} Lees verder